Strona główna O firmie Park maszynowy Partnerzy Kontakt Lokalizacja

83-334 Miechucino k./Kartuz
ul. Szlak Kaszubski 8
tel. (58) 684-59-52
biuro@stal-profil.com.pl
Tablice reklamowe
Kontenery stalowe
Konstrukcje stalowe
Dachy
Gięcie blach CNC
Gięcie rur i profili CNC
Cięcie blach CNC
Usługi dźwigowe
Artykuły spawalniczeBlachodachówka


Blachy
trapezowe
Blachodachówka Profile
konstrukcyjne
Rynny
Parapety
Obróbki
blacharskie


Blachodachówka "Centrum"
Jej atutem jest dwustronny zakład, tzn. możliwość zakładania blachy z obu stron oraz zabezpieczenie blachy folią ochronną. Niski profil przetłoczenia blachy powoduje, iż dachówka „CENTRUM” posiada niezwykle korzystną szerokość kryjącą. Cięcie blach na dowolny wymiar w zakresie od 850 mm do 7200 mm minimalizuje ilość powstających ścinków blach, co korzystnie wpływa na cenę pokrycia. Do produkcji blachodachówki „CENTRUM” użyto blachy o grubości 0,50 mm ocynkowanej ogniowo i powlekanej lakierami w technologii COIL COATING.

Przekrój:


Blachodachówka "Europa"
Blachodachówka ta jest profilowana z blachy o grubości 0,5 mm ocynkowanej i pokrytej obustronnie lakierami metodą coil-cating. Dachówka tego typu jest bardzo lekka i waży zaledwie 5 kg/m², co oznacza, że jest blisko 10-krotnie lżejsza od tradycyjnych dachówek.

Przekrój:


Blachodachówka "Kinga"
Do jej produkcji użyto blachy o grubości 0,50 mm, ocynkowanej ogniowo i powlekanej lakierami w technologii COIL COATING, co zapewnia jej długoletnią wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Ochronę tę zwiększają opracowane przez FLORIAN CENTRUM S.A. przetłoczenia fali zapewniające blachodachówce optymalną sztywność. Zastosowane dwa rowki kapilarne umożliwiają odprowadzenie wody skraplającej się na połączeniach arkuszy.

Przekrój:


Blachodachówka "Flora"
Dachówka blaszana Flora jest profilowana z blachy stalowej o grubości 0,50 mm, ocynkowanej ogniowo i powlekanej obustronnie metodą COIL-COATING. Dachówka tego typu jest około 10-krotnie lżejsza od tradycyjnych dachówek.

Przekrój:


Blachodachówki dostępne są w całej gamie kolorów.

  © 2009 Infocity